Müzik sektöründe Ankara’da öncü yapım şirketi

DUY PRODÜKSİYON MÜZİK YAPIM2007 yılında Yaşar Özel öncülüğünde Ankara’da kurulan firmamız, Müzik sektöründe bölgemizde en çok yapım üreten firma olma özelliğini taşımaktadır. 2011 yılından itibaren şirketimiz MÜYAP üyesi olarak yapımlarını ulusal ve uluslararası tüm platformlara taşımayı başarmıştır.

2014 yılı itibariyle “Doğan Medya Grubu” ile kurumsal iş ortaklığı yaparak tüm müzik yapımlarımızı Uluslararası dijital müzik platformlarında yayınlama imkanına erişmiş bulunmaktayız.

Bu atılımlarla birlikte yerel anlayıştan çıkan Duy Prodüksiyon Müzik bugün ülkemizdeki lider müzik ve yapım firmaları arasında yerini almıştır.

2007 yılından bu yana sayısız konser ve etkinlik düzenlemiş, 350' yi aşkın müzik yapımı piyasaya çıkartmış ve ulusal Radyo- Televizyon programlarında yapımcılık üstlenmiş olmakla birlikte, ülkemizdeki bir çok üniversiteyle ortak kültürel projelere imza atmıştır.

Hizmet sağladığımız başlıca alanlar, müzik yapımcılığı kapsamında basılı veya dijital albüm yayınları, profesyonel stüdyo ve ses kayıt hizmetleri, konser ve benzeri müzikli seçkin organizasyonlar ve radyo – televizyon yayınlarında müzik yapım hizmetleri olarak sıralanmaktadır.

KAYITLI OLDUĞUMUZ ODA ve MESLEK BİRLİKLERİ


 

Bizim ile İletişime Geçin

Telefon: 0312 250 63 15     Mail: info@duymuzik.com


Adres: İnönü Mahallesi Elektrikkent Sitesi 1706 Sokak No: 24 Batıkent / ANKARA