Duy Prodüksiyon Müzik Yapım

MÜZİK YAPIMYönetim kurulu başkanımız Yaşar ÖZEL tarafından sürdürülen yapımcılık faaliyetlerimiz; profesyonel içerikle albüm anlaşmaları yapılması, bu albümlerin yasal mevzuata uygun şekilde sektör ile bağlantılı tüm ticari erişim platformlarında yayınlanması ve dağıtılması hususunda aktif olarak yürütülmektedir.

Müzik sektörü içerisinde 2007’den bu yana faaliyet gösterdiğimiz “Müzik Yapımcılığı” alanında 200'ü aşkın profesyonel albüm çalışması yayınlanmış olup bu çalışmaların dağıtım ve dijital platformlarda gerektiği gibi yer alması hususunda çalışmalar standartlara bağlanmıştır.

Duy Prodüksiyon Müzik Yapım etiketiyle yayınlanan tüm albüm çalışmaları, basım ve dağıtım anlaşmaları sonrasında, ülkemizde yasal olarak faaliyet gösteren başlıca dijital yayın platformları (Youtube NetD, TTnet Müzik, Itunes, Dezzer, Spotyfi) ile birlikte dünyada 240 ülkede yasal olarak faaliyet gösteren dijital müzik platformlarına yüklenmektedir.

Yaşar ÖZEL – Yönetim Kurulu Başkanı / Prodüktör


Adsız
1962 yılında Trabzon’un Of ilçesinde doğan yaşar Özel, ilk, orta ve lise öğretimini Ankara’da tamamladı. 28 yıllık memuriyet hayatının ardından çeşitli sanatçıların menajerliğini üstlenerek müzik sektörüne geçiş yaptı.

2007 yılında Duy prodüksiyon Müzik şirketini kuran yapımcı; bu çatı altında çok sayıda genç sanatçı yetiştirmiştir ve sektör içinde yer alan tüm sanatçılara hizmet sağlamaya devam etmektedir.

Bizim ile İletişime Geçin

Telefon: 0312 250 63 15     Mail: info@duymuzik.com


Adres: İnönü Mahallesi Elektrikkent Sitesi 1706 Sokak No: 24 Batıkent / ANKARA